Modelja seksi thotë troç si është të martohesh me një femër shqiptare: Yll pornografie, detektive dhe…

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku tërheq vëmendjen e ndjekësve të shumtë me fotot e videot provokuese.

Oriola-Marashi-3

Postimet e saj pëlqehen dhe komentohen shumë nga fansat, të cilët e komplimentojnë për trupin e saj perfekt dhe bukurinë, por ka edhe nga ata që e kritikojnë.

Ndërsa së fundmi, modelja seksi ka shpërndarë një foto në “Instastory”, përmes së cilës tregon hapur se si është të martohesh me një femër shqiptare.

Oriola-Marashi-2

“Ti martohesh me një femër shqiptare dhe ke: një bashkëshorte, infermiere, yll pornografie, kuzhiniere, besnike deri në fund të jetës dhe një detektive private…të gjitha të përfshira në një”, shkruan Oriola në postimin e saj.