Modelja seksi rrit temperaturat e veshur me bikinit e vogla (FOTO)

Ish-ylli i “Love Island” po shijon pushimet në Ibiza me shoqen e saj dhe yllin e “The Bachelor Australia”, Keira Maguire.

Keira-Maguire-2

Është fjala për Malin Andersson, e cila ngriti temperaturat teksa kishte veshur bikini.

Keira-Maguire-1

Ajo dukej bombastike, derisa tregoi hiret trupore.

Keira-Maguire-3

26-vjeçarja është fotografuar teksa rregullonte rroba banjat njëpjesëshe në pjesën e gjoksit, pasi dukej se i kishte paksa të vogla për masën e saj.

Keira-Maguire-4

Keira-Maguire-5