Modelja seksi “çmend” fansat me fotot “topless”

Elsa Hosk është një nga modelet më të mira të “Victoria’s Secret”. E jo më kot ajo ishte zgjedhja më e mirë për reklamimin e stolive të Loganit.

Ela-Hosk-3

Supermodelja ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet “topless”, për të nxjerrë në pah unazat dhe varëset e firmës.

Ela-Hosk-2

Siç vihet re edhe nga fotot, 30-vjeçarja mbuloi pjesët intime duke vendosur duart e mbushura me unaza mbi gjoks.

Ela-Hosk-4