Modelja me forma bombastike që “çmendet” për Milanin (FOTO)

Modelja seksi Angelika del Rio është nga Spanja, e teksa të gjithë mendojnë se ajo është tifoze e Realit apo Barçës, e kanë gabim.

Angelika-del-Rio12

Angelika është një tifoze e “çmendur” e Milanit dhe është e njohur në Itali pikërisht nga ky fakt.

Angelika-del-Rio-13

 

Së fundmi, bukuroshja iberike ka treguar format e saj bombastike në një set fotografik për “Playboy”.

Angelika-del-Rio-14 Angelika-del-Rio-15 Angelika-del-Rio-16 Angelika-del-Rio-17 Angelika-del-Rio-18 Angelika-del-Rio-19