Modelja e kolme “tërbon” fansat me të pasmet bombastike

Modelja e njohur Jem Wolfie ka “tërbuar” fansat e saj në rrjetin social “Instagram”, teksa ka treguar të pasmet në foton e fundit. 26-vjeçarja australiane ka plot 2.4 milionë ndjekës, të cilët i pëlqejnë dhe i komentojnë shumë fotot apo videot e saj, sipas Panorama Plus. Në foton e publikuar së fundmi, modelja e kolme ka pozuar e ulur në karrige, duke nxjerrë në pah asetet e saj.