“Më mirë vonë se kurrë”, kush i bëri dhuratë Flori Mumajesit?

Kantautori i njohur Flori Mumajesi ka publikuar në Insta Story imazhin e një “dhurate” të veçantë që e ka marrë nga Youtube.Duke qenë se kanali i tij “Flori Mumajesi Vevo” ka kaluar numrin e 100.000 ndjekësve , Youtube i ka dhuruar kantautorit një kornizë simbolike “Gold play button”, brenda së cilës është logoja e Youtube dhe shkruhet: “Urime për kalimin e 100.000 ndjekësve”.Flori ka publikuar këtë dhurata dhe përbri saj shkruan: “Pak me vonesë po s’ka gjë… Më mirë vonë se kurrë”. /Story.al/