Miqësia 41-vjeçare kthehet në dashuri, fejohet aktori i famshëm!

Aktori Blair Underwood është fejuar. 58-vjeçari ka zbuluar se është fejuar me Josie Hart, shoqen e tij prej më shumë se 4 dekadash. “Personi më i mahnitshëm, brilant, i bukur, gazmor dhe mendjemprehtë që njoh, e cila vazhdimisht e jeton jetën me zë të lartë”, ka shkruar aktori krahas fotos me të fejuarën e tij tashmë.

“E ardhmja është një vajzë e çmendur dhe e ndritshme. Askush nga ne nuk e di se ku do të na drejtojë Zoti në shtigjet tona. Ajo më ka mbështetur që para se të bëhesha aktor. Kur një miqësi 41-vjeçare të godet pas kokës dhe të lulëzon në romancë, ti ngrihesh, i kushton vëmendje dhe ec përpara në shenjë mirënjohjeje”, ka shkruar më tej ai.