Milot Rashica, baba për herë të parë

Është bërë baba për herë të parë futbollisti Milot Rashica.

Bashkëshortja e tij Tina ka sjellë në jetë një djalë emri i të cilit është Tian.

Ka qenë vetë futbollisti që e ka ndarë lajmin e bukur në rrjete sociale, duke ndarë foto me partneren dhe bebushin në maternitet.

“Ëndërro gjëra të mëdha, djalë i vogël”- shkruan Miloti krahas postimit.

View this post on Instagram

Dream big, little boy 🙏🏼

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

Çifti u kurorëzua me martesë në shtator të vitit që lamë pas dhe pas dy muajsh dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë.