Mijëra njerëz që e ndjekin në Instagram, por Rozana Radi ka “follow” vetëm një person, ja për kë bëhet fjalë

Rozana Radi ka mijëra persona që e ndjekin në rrjetin e saj social, përfshirë fansa, familjarë dhe kolegë të saj.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, këngëtarja dhe moderatorja e njohur ka mbi 337 mijë ndjekës.

Megjithatë në sy bie fakti, që ajo vetë ndjek vetëm një person në rrjetin social.

Bëhet fjalë për motrën e saj Andeta Radi.

Nuk dihet përse Rozana Radi ka marrë këtë vendim për të ndjekur vetëm të motrën në Instagram dhe asnjë person tjetër.

/Panoramaplus.al