Mihrije Braha rrëfen propozimin 1 milionë USD të të njohurit të burrit: Më telefonoi për të kaluar një natë me mua në…

Një ndër këngëtaret më të njohura të Kosovës, Mihrije Braha ka bërë një rrëfim të pazakontë në ekran pasi ishte e ftuar në emisionin “Express Rozë”. Artistja 50 vjeçare deklaroi se një person që edhe bashkëshorti i saj Naim e njeh, i ka ofruar 1 milionë Dollarë për ta kaluar natën me të.“Më telefonoi dhe më ofroi 1 milionë dollarë për të kaluar natën me të në një ishull ku të dua unë”, tha Mihrija. Po Naimi a e mori vesh propozimin dhe si reagoi? Po, dhe e mori me shumë sportivitet, madje bënte shaka duke më thënë se kam humbur 1 milion dollarë”, tha këngëtarja.