Mihrije Braha mbi 50 vjeç dhe shtatzënë? Këngëtarja poston foton që s’prisnim

Këngëtarja e famshme kosovare Mihrije Braha i çuditi të gjithë me një fotografi të publikuar në profilin e saj në Instagram. Këngëtarja tashmë mbi të 50-at ka veshur një fustan tejet elegant por ajo që të tërheq vëmendjen më shumë se fustani e cdo gjë tjetër, është barku i fryrë… Braha shfaqet me barkun e fryrë nën fustan por sigurisht ajo shtatzënë nuk është për siguri, shkruan Prive. Ajo siç duket vetëm e ka stimuluar shtatzëninë, për ta treguar se fustanin mund të veshin edhe gratë shtatzëna.