Meriton Mjekiqi bëhet baba në moshën 21-vjeçare, fjalët prekëse për djalin

Moderatori i njohur i Kosovës, Meriton Mjekiqi ka dhënë lajmin e madh të jetës së tij. Ish-konkurrenti i “Dance with me” është bërë baba i një djali në moshën 21-vjeçare me partneren e tij, Egesta. Me anë të një statusi në Instagramai ka zgjedhur fjalë vërtet prekëse ku shpreh ndjesitë e babait dhe fëmijën që i ka ndryshuar jetën në moshë fare të re./Story.al/