ME VIDEO: Armina hedh në tokë shallin, modeli i afrohet…Blogerja Mevlani i futet regjisurës, xhironin filmin e parë: Shijojeni!

Blogerja e njohur Armina Mevlani, duket se nuk është e interesuar më për modë. Së fundmi, pas karantinës, ajo i është dedikuar një tjetër pasionit të saj ende të shpalosur mirë, atij të artit viziv.

Mevlani ka xhiruar një film të shkurtër duke përdorur veshjet dhe parfumin “Light blue” të firmës së njohur italiane, Dolce&Gabbana.

“Një film i vogël, shijojeni,”-shkruan Armina, shumë krenare për punën e bërë.

Në video, ajo është e veshur me të zeza dhe ‘ngacmohet’ nga një djalë, ndërkohë që ngjarjet supozohet që të zhvillohen në jugun e Italisë disa dekada më parë.

(k.m/dosja.al)

error: Content is protected !!
Copy link