Më në fund! Ja kur publikohet kënga e Getit, Majk dhe Ermalit

Prej muajsh në mos më shumë përflitet mbi bashkëpunimin e Getit dhe Majk me këngëtarin Ermal Fejzullahu.

Të ftuar në NIN, si Geti ashtu edhe Ermali e konfirmuan zhvillimin por pa dhënë një datë të saktë.

Situata me pandeminë e mbajti pezull publikimin por jo edhe për shumë gjatë.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarët kanë zbuluar se projekti del me datë 12, të mërkurën e javës që po vjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

I ftuar në NIN javën e kaluar, Ermali konfirmoi se kënga është “e bukës” duke nënkuptuar që do jetë hit, komercial. /Prive.al