“Më ke prekur në tela si asnjë”- Lorik Cana i çmendur pas vajzës së tij, publikon pamjet e saj dhe i bën dedikimin e ëmbël

Lorik Cana pak kohë më parë u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Monika solli në jetë vajzën Enkeleida dhe Loriku duket se është i çmendur pas saj.

Ai publikoi një video në rrjetet sociale të vajzës së tij ku i mbulonte fytyrën dhe në sfond është kënga “Tela” e Kidës dhe Ledri Vulës .

Ndërsa ish-kapiteni i kombëtares i bëri dedikim tekstin e këngës Enkeleidës duke shkruar: “Baby Leida më ke prek në tela si asnjë.”

Futbollisti ka treguar se është një baba shembullor, i cili ndihmon bashkëshorten në rritjen e fëmijëve. Pak kohë më parë ai publikoi një foto me vajzës duke e mbajtur në krahë ndërsa bënte edhe pazar.

Çifti janë prindër edhe të një djali të quajtur Boiken.

Panorama Plus