Me format perfekte fizike dhe buzëqeshjen në fytyrë, Sara “vjedh” vëmendjen e të gjithëve me ‘look-un’ në ditëlindjen e Lorit

Mbrëmjen e kaluar, Lori Hoxha festoi ditëlindjen mes miqve më të dashur dhe njerëzve më të afërt. Motra e saj, Sara ka ndarë pak më parë një foto nga festa, ku çfarë ka tërhequr vëmendjen ka qenë ‘look-u’ mjaft tërheqës i saj.

Me veshjen plot ndriçim pas trupit, e cila i nxjerr në pah format perfekte, flokët gjysmë të kapur dhe ‘makeup-in’ e kuruar Sara ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve, të cilët kanë lënë një sërë komentesh duke e komplimentuar.

Kujtojmë se ditën e djeshme Sara i dedikoi dhe një urim shumë të ndjerë motrës së saj, Lorit duke treguar se çdo gjë deri më tani e kanë kaluar bashkë.

revistawho.com