Mbytet një person në Palasë të Himarës

Një 53-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në plazhin e Palasës. 53-vjeçari ka qenë duke notuar në plazhin e Palasës dhe dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.