Mbesa e ish-Presidentit shqiptar “tërbon” sallonet e “Moto GP”-së

Beniada Nishani (Jakiç), e njohur si mbesa modele e ish-Presidentit të Shqipërisë Bujar Nishani, vazhdon të korrë suksese si modele në Itali. Modelja seksi, e cila ka marrë pjesë edhe në disa emisione televizive në Itali si “Le Iene”, po spikat me format e saj, shkruan Panorama Plis. Pasi ka qenë e përzgjedhura e revistës “GQ Italia” dhe ka pozuar për “Maxim”, bukuroshja shqiptare së fundmi ka “ndezur” sallonet e “Moto GP”-së për “Ducati-n”.