Mban gjithmonë paruke, do të habiteni kur të shihni flokët e vërtetë të Kylie Jenner

Kylie Jenner është një nga të paktat personazhe të njohura që eksperimenton me flokët e saj dhe që gjithmonë ia del të duket bukur, duke kthyer çdo gjë në trend. Për të mos dëmtuar flokët e saj origjinalë, ajo përdor gjithmonë paruke dhe gjatë vitit 2019 e kemi parë me flokë bjonde, në ngjyrë blu të çelët, apo me flokë të gjata të zeza.

Kylie-Jener-2

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet me flokë të zeza të gjata deri tek vithet, por a keni menduar ndonjëherë si duken flokët e saj? Në të vërtetë, Kylie ka flokë të zinj, por shkurtër deri në pjesën e shpatullave. Këtë e ka zbuluar vetë ajo nëpërmjet një videoje në ‘Snapchat’, ku tregonte linjat e saj pas lindjes, megjithatë ajo çfarë ra më shumë në sy ishte modeli i flokëve. Duke njohur preferencat e saj në lidhjen me pamjen fizike, jemi të sigurt që nuk ka për t’u ndalur me kaq./revistawho.com

View this post on Instagram

Abs

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on