Martohet Xhesika Ndoja, unazat e çiftit ju lënë pa fjalë

Këngëtarja Xhesika Ndoja ka ndarë një postim të papritur në rrjetet sociale ku njofton miqtë martesën e saj. Ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të unazave të çiftit, përkatësisht të fejesës dhe martesës. Xhesika, e cila vazhdon të jetë pjesë e koncerteve me këngëtarë duket se ka gjetur njeriun e zemrës. Se cili është ai pritet të na e zbulojë vetë Ndoja.