Martohet ish-bashkëshorti i Meghan Markle

Ish- bashkëshorti i Dukeshës së Sussexit, Meghan Markle, Trevelor Engelson është martuar të shtunën në Kaliforni me Tracey Kurland.
Meghan-2
Disa pamje nga dasma e producentit Engelson tani janë publikuar në rrjetet sociale.
Meghan-3
Dukesha e Sussexit Meghan dhe Trevor janë martuar në shtator të vitit 2011 kurse, martesa e tyre mori fund në verën e vitit 2013 dhe u divorcuan zyrtarisht një vit më vonë.
Meghan-1
Meghan Markle vitin e kaluar u martua me princin Harry, ndërsa, më 06 maj ajo mori epitetin e të bërit nënën.
Meghan-4
Meghan solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Archie. /21Media