Marina Vjollca Vs Florije Selimi, Nuse dhe vjehërr në garë me të verdhën

Janë të dyja bionde dhe ky tipar i përbashkët në look i bën të mendojnë se ngjyra e verdhë u shkon. Fjala është për moderatoren e njohur Marina Vjollca dhe vjehrrën e saj, Florije Selimin, nëna e reperit Getoar Selimi. Marrëdhënia e tyre është shumë e afërt dhe plot dashuri aq sa nuk e kanë problem të kombinohen me veshjet, që kanë secila në garderobë. Për të vlerësuar se kujt prej tyre i shkon më shumë kjo ngjyrë dominante e konsideruar si ngjyra që simbolizon ndjenjën e xhelozisë, Story.al ju sjell disa Florijes dhe Marinës. /Story.al/