Marina Vjollca ju jep mundësinë ta shihni nga poshtë, poza pas dushit në shtëpinë ku…

Disa muaj pasi celebruan lidhjen e tyre të dashurisë Getoar Selimi dhe Marina Vjollca shfaqen gjithmonë e më të dashuruar si burrë e grua. Për çiftin e famshëm ka gjithmonë kuriozitet të dihet se si jetojnë dhe sa moderne është shtëpia në Tiranë, ku bashkëjetojnë. Sot Marina përmes disa fotove në Instastory na tregon shtëpinë moderne që kanë çifti. Marina ndodhet në katin e dytë, pasi shtëpia siç shihet ka disa shkallë që të çojnë në dhomën e gjumit. E veshur me robdishambë,r Marina tregon se sot është zgjuar vonë nga gjumi, ndërkohë që ju jep mundësinë ta shihni nga poshtë, duke qenë se ka postuar foton intime pas dushit, pozë që si duket ia ka shkrepur Getoari nga holli i apartamentit modern ku jetojnë.