Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë

Sot ka ardhur në jetë vajza e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit. Burime të afërta për çiftin e kanë konfirmuar lajmin dhe të gjithë jemi në pritje për fotot e para të bebushit, emrin ose pak fjalë zemre nga prindërit e rinj.
I urojmë jetë të gjatë së voglës që ju shtua familjes së Getoarit dhe Marinës./revistawho.com