Marina Fara dorëzohet nga dashuria, prezanton për herë të parë partnerin, por vëmendjen e mori komenti Eli Farës

Marina Fara ka postuar një foto duke pozuar me të dashurin e saj e cila nuk e ka bërë akoma publike emrin e tij, por vëmendjen më të madhe e ka marrë komenti i nënës së saj, Eli Fara duke dërguar emojin e dy fytyrave të buzëqeshura.

U nda nga i fejuari biznesmen dhe nuk kaloi shumë kohë që të gjente mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën dhe e ka bërë për vete.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto në llogarinë saj të Instagramit ku shihet brenda makinës duke pozuar me të dashurin e saj e cila nuk e ka bërë akoma publike emrin e tij.

Ajo ka marrë shumë komente të ndryshme, por vëmendjen më të madhe e ka marrë komenti i nënës së saj, Eli Fara duke dërguar emojin e dy fytyrave të buzëqeshura.

(s.s/dosja.al)