Majk tani dizajner makinash

Në një intervistë për Prive muaj më parë, Majk pati thënë se pasion e talent të fshehur e ka pikturën. Por ne s’e paskemi ditur se ai di të skicojë kaq bukur! Reperi i famshëm i cili i ka merak edhe makinash luksoze, ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram vizatimin e një makine dhe është një punim shumë profesional. Majk ka vizatuar makinen që do donte të kishte dhe me shaka shkruan: “Çka po thoni me u bo dizajner i kerreve”…Majk shpresojmë që një ditë të punosh për BMW!/Prive