Maestro dhe Luizi paskan njohje të vjetër, del video e 17 viteve më parë kur të dy bënin krenarë shqiptarët

Banori i shtëpisë së Big Brother Vip Albania, Armaldo i njohur si Maestro duket se njihet me Luizin tash e shumë vite, dhe kjo e dëshmon një video që po shpërndahet në rrjete sociale.

Luizi para 17 viteve ka fituar kompeticionin duke u përzgjedhur që me këngën e tij ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision, por në ato ambiente ndodhej edhe Maestro.

Në këtë video shihet Luizi ulur me organizatorët dhe bashëkpunëtorët në këtë eveniment ndërsa në fund shihet Maestro ai që e ka realizuar videon ku te dy duken mjaft ndryshe ne pamje.

Ndryshe, edhe brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania ata mbështesin njëri tjetrin sidomos Maestro që mbështet Luizin në marrëdhënien e tij me Kiaren megjithëse shumica e banorëve janë kundër duke thënë se po bëjnë spektakel.

Pasi Bjordi votoi pro për të nxjerrë Luizin dhe Efin nga dhoma e izolimit, ky i fundit duket se shprehu pendesë.

Bjordi u përfshi emocionalisht dhe qau në oborr, pasi në shtëpi u krijua një debat i ashpër për këtë çështje. Armaldo i tha Bjordit se nuk ka pse nxjerr lot, për një veprim që ai e mori me vetëdije të plotë.‘Maestro’ i cilësoi si lot krokodili, lotët e Bjordit dhe shtoi se ai po viktimizohej.