Luizi i dërgon mesazhin e fortë Arbanës dhe produksionit: Po e bëtë këtë gjë, uni iki direkt nga BBV

Të gjithë menduam se Butrint Imeri do të futej në shtëpinë e “Big Brother Vip” për të surprizuar ish të dashurën e tij, moderatoren Kiara Tito.

Në lidhje me këtë situatë së fundmi kanë biseduar Maestro, Luizi, Kiara dhe Efi. Këngëtari u shpreh se nëse do të vinte Butrint Imeri në “BBV” do ta nxirrte jashtë loje atë.

“Ai është problem. Se ti mund të thuash pavarësisht se jam ndarë me të kam raporte miqësore dhe ajo më nxjerr mua jashtë loje komplet,” -ka shtuar Luizi.

Mirëpo Efi dhe Kiara i kërkuan Luizit të mos përmendë emra të personave që nuk ndodhen aty, por në fakt duket se konstatimi i Luizit është mëse i drejtë.

Megjithatë Big Brother sapo ka filluar kështu që nuk përjashtohet aspak mundësia që Butrinti të bëhet pjesë e tij si i ftuar.

Kujtojmë se Luizi është në nominim për të shtunën bashkë me 3 konkurrentë të tjerë si Edi, Armaldo dhe banori i ri, Xhonatani.