Luis Enrique thyen tabunë: Vajza ime është me Ferran Torres

Në Spanjë lajmi dihej prej disa kohësh, por nuk ishte zyrtarizuar asnjëherë.

Për këtë është kujdesur trajneri spanjoll Luis Enrique i cili u përgjigjet pyetjeve të tifozëve:

“Kush është përfaqësuesi juaj në fushë? Ai që ndiheni më afër?”, i thotë një ndjekës. Luis nuk turpërohet dhe i përgjigjet menjëherë, troç: Kjo është një pyetje shumë e lehtë… Është zoti Ferran Torres përndryshe vajza ime do të më kapë dhe do të më presë kokën”.

/G.D abcnews.al/