Luana Vjollca torturohet në Maldive, majë takave në rërë

Pas një sezoni të ngjeshur me emisione dhe koncerte, moderatorja e njohur Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhet në Maldive ku po kalon disa ditë pushimi.

Luana-Vjollca-2

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka postuar foto e video nga pushimet në vendin përrallor.

Mirëpo pak ditë më parë Luana publikoi një foto ku shfaqej e ulur, ndërkohë që pranë saj shiheshin këpucët me taka të larta.

Luana-Vjollca-3

Lidhur me këtë detaj, shumë prej fansave të saj e kanë kritikuar. Ata i shkruanin se Maldivet nuk është një vend ku shkohet me ato lloj këpucësh.

Luana-Vjollca-4

Por mesa duket moderatores nuk ia ndjen farë, pasi edhe së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë, ndërkohë që në sy kanë rënë takat e saj të larta.