Luana Vjollca natë të zjarrtë për Shën Valentin

Luana Vjollca sapo ka mbyllur sezonin televiziv me programin “Shiko kush luan” në “Top Channel”. Pak ditë më parë ajo u përfol për ndarjen nga i dashuri biznesmen nga Kosova, Krenar Çoçaj por një koment i tij për motrën e saj Marina dhe Getoar Selimin hodhi poshtë aludimet. Jo vetëm kaq por Luana duket se ka festiar Shën Valentin të zjarrtë dje. E veshur me këtë fustan të kuq seksi ajo pozon në këtë dhomë me oxhak dhe drita të fikura. Mjaft romantike apo jo?