Luana Vjollca ka dy këngë verore gati, vetëm se ka një problem

Ndonëse pak ditë më parë publikoi linjën e saj të çantave dhe kapeleve verore, Luana Vjollca ka vendosur të mos pushojë së punuari. Kësaj here ka treguar se ka gati dy projekte të reja muzikore. Vetëm se ka një problem, i do aq shumë ato këngë sa heziton t’i nxjerrë. “I kam dy këngë verore që i dua shumë. T’i publikoj apo t’i ruaj? Po unë gjërat që i dua fort, i ruaj”, ka shkruar ajo në videon shkëputur nga studio.


Ne presim gjithsesi, vendimet i merr Luana./revistawho.com