Luana Vjollca & Baby Gee duken si motra

Luana Vjollca, moderatorja e programit “Shiko kush luan” në “Top Channel”, është shndërruar në përsonazhin më të komentuar të shoëbizit për pamjen dhe stilin e veshjes. Beli i ngushtë dhe vithet e rrumbullakosura duket se po e kthejnë atë në një model për t’u ndjekur nga vajzat e panjohura. Por një tjetër vajzë e shoëbizit duket se i ngjason shumë Luanës, jo vetëm nga flokët e linjat, por edhe stili i veshjes. Ajo është këngëtarje Baby Gee, e cila në pamje të parë duket sikur të jetë motra e Luanës.