Luana Vjollca arrin kulmin e pamjes me flokët e gjatë

Prezantuesja e programit “Shiko kush luan në “Top Channel”, Luana Vjollca e mbylli dhe e nisi Vitin e Ri 2018 me flokët e gjata. Me këtë pamje Luana duket shumë e kompletuar duke arritur kulmin e pamjes.