Loredana dhe lidhja me reperin e famshëm gjerman, ja ç’zbuloi media zviceriane

Skandali i mashtrimit e solli Loredanën në qëndër të mediave zviceriane dhe asaj shqiptare. Akuzat që rëndojnë mbi të janë zhvatje e parave, mashtrim, kërcënim ndaj një çifti zvicerian. Duke qenë se së fundmi ajo ka qenë e shënjestruar nga mediat për të kaluarën e saj, është zbuluar nga mediat zvicerane se Loredana e cila është nënë e një vogëlushjeje të quajtur Hana, përpara se të lidhej me Mozzik ka pasur një romancë me Shindy i cili është një reper shumë i famshëm gjerman dhe nuëron një numër të lartë fansash në të gjithë botën.

Loredana-2

Romanca mes Loredanës dhe Shindy ka qenë e fshehtë dhe të dy janë munduar që ta mbajnë larg syrit të mediave./Lapsi.al