“Llapu me të dashurin nëpër cepa”/ Françeskës s’i del inati, ofendon Heidin

Tensionet në shtëpinë e “Big Brother Vip” duket se nuk paskan fund. Françeska është përplasur sërish me Heidin dhe nuk është kursyer aspak me ofendime. Teksa banorja po konsumonte në tavolinë me Romeon, Françeska i afrohet dhe i thotë se është një femër e dështuar që kërkon vëmendje duke shkuar nga një “reality” në një “reality” tjetër. Ajo ka vijuar me ofendime duke i thënë se evetmja gjë që Heidi di të bëjë është të “llapet” nëpër cepat e shtëpisë me të dashurin.

Françeska: O zemra e vogël unë s’të përfill fare. Vajzat si ty luten që të jenë shoqe me mua. Ti nga ajo që erdhe m’u afrove mua doje të më bëje shoqe, por kur e pe që s’jam aq kapacitet i ulët sa je mësuar të merresh ti, tentove të më përdorje. Ti je një qen i lagur. Shko llapu nëpër cepat e shtëpisë, se aq kapacitet ke që të dalësh pak në kamer. Ec tani. Femër pa lidhje. Je duke shkuar nga një reality në një reality, për vëmendje.

Heidi: Unë jam ajo që të çmend ty.

Françeska: Je një “fucking loser” që kalon dhe provokon për pak vëmendje.

iconstyle.al