Live duke bërë dush, Morena Taraku ndez Instagramin

Këngëtarja Morena Taraku di se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku shpeshherë poston foto apo video mjaft seksi dhe provokuese. E një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar një video tepër hot, teksa bën dush live. “Është ftohtë jashtë”, shkruan këngëtarja e cila shfaqet e veshur vetëm me të brendshme dhe reçipeta, sipas Panorama Plus.

View this post on Instagram

It’s ❄️ outside 😂

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on