Linda Rei nga një mashkull tek tjetri, udhëtim romantik me një djalë misterioz

Modelja Linda Rei, e cila u bë e njohur në Shqipëri pas rrëfimit të historisë se jetës dhe pjesëmarrjes në “Dance with me”, duket se është nëj aventuriere e lindur në lidhje me meshkujt. Pasi i dha papritur fund fejesës nga një djalë simpatik, me emrin Massimo, ajo u lidh me një tjetër djalë simpatik pas tij. Por duket se dhe lidhje me të nuk ka funksionuar përderisa e shohim pranë një tjetër djali misterioz, me të cilin po shijon një udhëtim romantik në Maltë. Linda ka postuar një foto ku shfaqet e rehatuar me këmbët në prehrin e djalit në fjalë, të cilit i ka mbuluar portretin. /Story.al/