Linda Rei na prezanton me nënën e saj

Linda Rei është kthyer në një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë. Pavarësisht se nuk është prezente ne ekranin shqiptar, është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë momente nga jeta e saj personale. Së fundmi Lina ka prezantuar nënën, e saj e cila mesa duket është make-up artist. Ka qenë vetë Linda që na ka prezantuar me mamanë në fotot e videot e fundit në Instagram ku e quan atë “Mbretëreshë”, sipas Opinion.al. Mamaja e Lindës është bjonde, elegante dhe shumë moderne teksa ka realizuar të njëjtën pozë si e bija.