Linda Halimi del me të brendshme dhe çorienton meshkujt, ftesë për Shën Valentin

Këngëtarja Linda Halimi mund të themi se është rasti më i veçantë i artistes që ka i ka bërë transformim të pabesueshëm trupit të saj. Kur fitoi “Top Fest” ajo ishte një vajzë mbipeshë, ndërsa sot që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duket një super trup. Krenare për fizikun e saj të palestruar ajo ka realizuar një set fotosh artistike vetëm me të brendshme të zeza. Artistja që është martuar me reperin Big D i ka postuar këto foto në rrjetet sociale bashkë me ftesën që bën hapur, nëse ai mund të jetë Shën Valentini i saj. Kjo pyetje i ka çorientuar djemtë kur në një tjetër postim ku pozon me sytë mbyllur thotë sekjo është gjendja ndërsa pret atë në shtëpi, shiqëruar me gjuhën jashtë që nënkupton dëshirën e madhe.