Lidhja e Ilda Kronit me yllin e serialeve indiane drejt martesës, njihuni me vjehrrën e saj

Modelja dhe miss-i nga Shqipëria, Ilda Kroni është shqiptarja më e komentuar në Indi për lidhjen me yllin e serialeve indiane, Ashish Kapoor. Por duket se historia e tyre është shumë serioze dhe po shkon drejt martesës. Përveç fotove artistike të çiftit dhe fjalët më të bukura të dashurisë që Ilda merr nga aktori i serialit ” Sarasvatiçandra”, një foto e tij me nënën zbulon shumë rreth tyre. Ilda ka komentuar me një zemër që dëshmon faktin se jo vetëm është prezantuar me vjehrrën e ardhshme, por kanë lidhje të afërt.