Leonardo DiCaprio kapet mat me të dashurën 23 vite më të re

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij e re, Camila Morrone kanë 23 vite diferencë. Për shkak të kësaj dyshja janë komentuar gjatë në media, por me sa duket kjo nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien e tyre. Së fundmi ata janë fotografuar në Manhattan teksa shkëmbenin puthje në buzë. Si dy njerëz të thjeshtë atyre nuk ju ka bërë aspak përshtypje vëmendja që kanë marrë nga kalimtarët, shkruan Who. Ylli i “Titanic-ut” ishte veshur sportiv dhe në kokë mbante kapele të një firme prestigjioze. E dashura e re e DiCaprios, Morrone është modele e agjencisë “IMG” dhe “LA” , gjithashtu ka aktruar në dy filma “Death Wish” dhe “Never Goin’ Back”.