Ledina Çelo kujton nënën në ditën e saj të lindjes: Shpresoj të të shoh një ditë!

Këngëtarja e njohur, Ledina Çelo ka kujtuar nënën e saj, e cila është ndarë nga jeta shumë kohë më parë. Sot, në ditën e saj të lindjes Ledina ka publikuar në profilin e saj të “Instagram-it” një foto ku i dedikon nënës së saj fjalët prekëse. “Më mungon.

Ledina-Çelo-2

Gëzuar ditëlindjen mami! Shpresoj që të të shoh një ditë”, shkruan këngëtarja krahas fotos, sipas Who. Nuk është hera e parë që Ledina kujton të ëmën në rrjetet sociale, ajo shpesh publikon foto të saj dhe nuk kursehet të shkruajë fjalë plot dashuri dhe mall.

Ledina-Çelo-1