Ledina Çelo hap arkivat dhe i bën të gjithë nostalgjikë me këtë foto

Ledina Çelo është kthyer 23 vite më parë me foton e fundit në ‘Instastory’.

Këngëtarja ka ndarë një foto me vëllain e saj dhe ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen është ‘look-u’ i saj.

Me flokët e errët, bluzën e zezë dh elegancën që e karakterizon Ledina duket mjaft tërheqëse, njëjtë si dhe në ditët e sotme.

Disa kohë më parë këngëtarja zbuloi me anë të disa postimeve se shumë shpejt do të rikthehet në muzikë me një projekt të ri për të cilin është duke punuar.

revistawho.com