Laura Nezha ekspozon vithet në teatër, ja ç’bën para se të hyjë publiku

Laura-Nezha-2

Aktorja dhe këngëtarja Laura Nezha, këto kohë është angazhuar për “Shërbëtoret”, një shfaqje shumë komplekse ku arrin edhe ne skena lesbikeje. Artistja e komentuar gjithmonë për linjat e saj, ka postuar një foto ku bien në sy vithet e saj rë rrumbullakosura. “Shërbëtoret” para se të hyjë publiku” shkruan Laura poshtë fotos paksa provokuese. Për fizikun ajo është shprehur se e ka origjinal dhe se nuk ka bërë asnjë ditë palestër në jetën e saj.