Lart e poshtë thuhet se e dashura e supozuar e Putinit është shtatzënë

Presidenti rus, Vladimir Putin, i cili mbush 70 vjeç në muajin Tetor, thuhet se ka të paktën 2 djem me ish-gjimansten Alina Kabaeva, 38 vjeç.

Ndërsa tani aludohet se e dashura e supozuar e Putinit është sërish shtatzënë.

Fillimisht ky lajm u përhap nga media ruse “General SVR Telegram” ku u tha se aludohet që Alina, e dashura e supozuar e Putinit është shtatzënë.

“The Sun” shkruan se burimet kanë pohuar se pasi ky lajm është publikuar dhe përhapur me shpejtësi në të gjithë botën, presidenti rus është shtangur dhe nervozuar pasi nuk do që asgjë të ia prishë paradën e Ditës së Fitores së Rusisë./tvklan.al