Landi dhe Armiri i “West Side Family” pozojnë si modelë

Landi-Hysi-2

Landi Hysi dhe Armir Shahini, dy anëtarët e grupit “West Side Family” pas ndarjes nga jeta para kohe të Dr. Florit, tashmë janë rikthyer me klipe e koncerte. Rikthimi i “West Side Family” solli projektin “Beso”, ndërkohë që dy artistët kanë realizuar edhe një set të ri fotosh artistike, ku pozojnë si modelë. Mesazhi që japin është kurrë mos e humb buzëqeshjen, siç shkruan Landi sipër fotos. /Story.al/