Lajm i ri nga Dafina Zeqiri!

Dafina Zeqiri është gati për një projekt të dytë. Xhirimet e videoklipit kanë mbaruar dhe gjithçka është afër finalizimit.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ndau edhe një poster të këngës së re që do të mbajë titullin “Zili Zili” dhe është pjesë e albumit të saj “Dafinë moj”.

View this post on Instagram

🕯

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on

Me aq sa është kuptuar nga postimet e saj në Instagram, kënga do u dedikohet të gjithë atyre që deshën të pengojnë karrierën e këngëtares dhe për zhgënjimet që ka pasur.

Kjo pason këngën e saj shumë të suksesshmë “Million $”, që u lansua para një muaji dhe numëron me shumë se tetë milionë klikime në Youtube. /Prive.al