Lajm i hidhur për skuadrën e Liverpulit, ndërron jetë ideatori i…

Lajm i keq për Liverpulin, ka ndërruar jetë autori i himnit “You’ll never walk alone”.

Gerri Mardson 78-vjeçar ndërroi jetë pas një sëmundje kardiake që vuante prej kohësh.

Lajm i hidhur për tifozerinë dhe skuadrën e “The Reds” pasi himni i skuadrës së Liverpulit ishte një nga më të pëlqyerit në botën e futbollit, sidomos me spektaklin që dhuronte tifozeria në stadium.

PANORAMASPORT.AL