Lady Gaga: Jam shtatëzanë me…

Lady-Gaga-2

Gjithçka nisi nga interpretimi i tyre në ndarjen e çmimeve ‘Oscar’ të këngës ‘Shalloë’. Në fund të interpretimit të gjithë menduan se ato ishin gati për tu puthur. Por jo vetëm kaq së fundmi këngëtarja Lady Gaga është përfolur dhe për një shtatzëni të mundshme të saj, dhe I përfoluri si babai i fëmijës është Bradley Cooper. Por m eanë të një postimi në Tëitter këngëtarja ka sqaruar gjithçka. Në postimin e saj ajo ka shkruar: “Jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me LG6” duke sqaruar njëherë e mirë situatën, shkruan Lapsi.al. Me “LG6”, Lady i drejtohet albumit të saj të ri, që mund të publikohet së shpejti.